Proslava Dana Centra Liče Faraguna

Autor: Administrator , 14. 5. 2018.

U petak, 11.05.2018. je u našem Centru održana već tradicionalna svečana priredba povodom Dana škole.

Uvodne riječi je imala ravnateljica Elide Juričić, koja je pohvalila rad i uspjeh naših učenika te djelatnika, naročito učiteljica.

Istaknula je osvojene medalje na sportskim igrama djece sa posebnim potrebama Tanje Juričić, Nenada Jugovac i  Erne Tursunović (mentori Ivana Rukavina i Martina Gajšak) te nagrade:

• Na državnom nivou:

1. nagrada (DUZS) za likovni uradak Antonia Ferboković(mentor Krešo Runko)

• Na županijskom nivou:
  1. nagrada (DUZS)  za likovni uradak Antonio Licardo (mentor Martina Gajšak)
  2. nagrada (DUZS) za likovni uradak Antonia Ferboković (mentor Krešo Runko)
  3. nagrada (DUZS) za likovni uradak Nenad Jugovac (mentor Ivana Rukavina)

1. nagrada (Dani meda) za likovni uradak Nenad Jugovac (mentor Azra Buljubašić)
  2. nagrada (Dani meda) za likovni uradak Đan Karlo Vretenar  (mentor Silvija Jakovčić)
  3. nagrada (Dani meda) za likovni uradak Edi Surijan (mentor Krešo Runko)

1. nagrada (Lovrakovi dani kulture) za likovni uradak Edi Surijan (mentor Krešo Runko)
  1. nagrada (Lovrakovi dani kulture) za likovni uradak Emanuel Saina (mentor Ivana Rukavina)

U znak zahvalnosti su podijeljene zahvalnice (Eni Modrušan, Ljubica Turković, Nirvana Ukušić, Valamar d.o.o. (posebno gospodinu Marku Čižmeku), Baumit d.o.o.).

Naši učenici nisu mogli sakriti uzbuđenje i veselje te su jedva čekali stati na pozornicu i svojim roditeljima i drugim mnogobrojnim gostima pokazati što su radili i naučili ove školske godine. Priredba je bila tematski posvećena moru.

Za kraj priredbe smo zapjevali sa našim dragim Predragom i gostom iznenađenja, Šajetom. Uz ples i pjesmu smo završili našu priredbu.

Nakon priredbe prisutni su imali priliku razgledati izložbu učeničkih radova koja je postavljena po svim učionicama.  Još jedno veliko hvala svima koji su nas razveselili dolaskom, te Vas željno očekujemo i sljedeće godine.

Kako nam je bilo pogledajte u našoj foto-galeriji!

Učitelj rehabilitator: Nina Hinić

« Travanj 2024 »