Centar "Liče Faraguna" Labin

« Studeni 2020 »

ŠKOLSKA PRIREDBA I IZLOŽBA
Autor: Administrator , 15. 5. 2019.

Kao i svake godine i ove godine učenici centra „Liče Faraguna“ u povodu obilježavanja dana škole marljivo su vježbali i pokazali dragim roditeljima i ostalim gostima što su naučili. Tako smo mogli čuti recitaciju „Velik kao dijete“, ući u svijet Afrike uz prigodnu pjesmu i životinjski svijet tog kontinenta, zaplesati u ritmu gangham style, poslušati ritmičku sekciju uz pjesmu Ram sam sam, poslušati pjesmu Pusti,pusti modu uz plesne korake poznatih Lokica, te na kraju priredbu zaokružiti pjesmom Šporkulja. Kroz sve točke učenike su vodile njihove učiteljice uz pomoć stručnih suradnika i asistenata  čija nam pomoć uvijek puno znači.

S obzirom da smo kroz ovu godinu provodili Eco projekt kroz sva područja rada, priredbom smo pokušali i zaokružiti taj rad. Nadamo se da smo uspjeli i da ste uživali zajedno sa nama. Isto tako vrijedne ruke naših učenika kroz godinu izrađivali su različite radove koji su pratili aktualne teme pa u našoj galeriji osim slika sa priredbe možete pogledati i slike sa izložbe.

Koordinator: Katja Faraguna